StoryEditor

Ruszyły targi AgroTech w Kielcach!

Jak prowadzić gospodarstwa na miarę XXI wieku? Najnowsze technologie i zaawansowana technika zaprezentowane będą podczas tegorocznych targów AgroTech w Kielcach.
14.03.2019., 18:03h
To już 25 edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AgroTech w Kielcach. Jubileuszowa wystawa w roku 2019 będzie się skupiać na wszelkich innowacyjnych udogodnieniach dla rolników, jakie dostępne są na świecie w zakresie techniki rolniczej. Wszystko to można zobaczyć od dziś do niedzieli w Targach Kielce. 

Jak podkreślają organizatorzy, targi są największym wydarzeniem branży w halach wystawienniczych. Pod dachem kieleckich targów można zobaczyć tysiące maszyn zgromadzonych w 11 halach. W 2018 roku wystawa zgromadziła przeszło 700 wystawców z 24 krajów świata. Ubiegłoroczną wystawę zobaczyło ponad 70 000 zwiedzających.

Światowi oraz polscy producenci przywieźli do Kielc setki sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin. Zakres branżowy 25. edycji wystawy, jak zwykle, wyczerpuje wszelkie potrzeby gospodarzy, bo oprócz prezentacji nowoczesnej techniki rolniczej, międzynarodowe targi Agrotech to także konferencje i konsultacje z ekspertami oraz warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach.

Serdecznie zapraszamy na stoisko top agrar Polska do hali E stoisko nr 22! Jak zawsze na naszych Prenumeratorów czekają upominki i wiele trakcji na stoisku!
Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Bebaredaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
19. maj 2024 20:42