Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Ruszyły targi AgroTech w Kielcach!

15.03.2019

Drukuj

Ruszyły targi AgroTech w Kielcach!

Artykuł dostępny

To już 25 edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AgroTech w Kielcach. Jubileuszowa wystawa w roku 2019 będzie się skupiać na wszelkich innowacyjnych udogodnieniach dla rolników, jakie dostępne są na świecie w zakresie techniki rolniczej. Wszystko to można zobaczyć od dziś do niedzieli w Targach Kielce. 

r e k l a m a

Jak podkreślają organizatorzy, targi są największym wydarzeniem branży w halach wystawienniczych. Pod dachem kieleckich targów można zobaczyć tysiące maszyn zgromadzonych w 11 halach. W 2018 roku wystawa zgromadziła przeszło 700 wystawców z 24 krajów świata. Ubiegłoroczną wystawę zobaczyło ponad 70 000 zwiedzających.

Światowi oraz polscy producenci przywieźli do Kielc setki sprzętu, akcesoriów, nawozów, środków ochrony roślin. Zakres branżowy 25. edycji wystawy, jak zwykle, wyczerpuje wszelkie potrzeby gospodarzy, bo oprócz prezentacji nowoczesnej techniki rolniczej, międzynarodowe targi Agrotech to także konferencje i konsultacje z ekspertami oraz warsztaty i spotkania organizowane przez wystawców na stoiskach.

Serdecznie zapraszamy na stoisko top agrar Polska do hali E stoisko nr 22! Jak zawsze na naszych Prenumeratorów czekają upominki i wiele trakcji na stoisku!

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: ceny skupu mogą jeszcze spaść

Czytaj

Zobacz wideo

Dziewczyny w Kielcach na AgroTech 2019. Co wiedzą o maszynach?

Galeria zdjęć

Ruszyły targi AgroTech w Kielcach!
Ruszyły targi AgroTech w Kielcach!
Ruszyły targi AgroTech w Kielcach!
Pokaż więcej zdjęć z tej galerii

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii