Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Wystawa Zielone AGRO SHOW i Animal Show 2023 w Ułężu już w weekend!

Obrazek

Już w najbliższy weekend odbędzie się XIX edycja Zielonego Agro Show, największego pokazu maszyn zielonkowych w Polsce, której towarzyszyć będzie Animal Show, czyli wystawa zwierząt hodowlanych. Sprawdź, co przygotowała w tym roku Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych!

15 maja 2023, 14:33

XIX edycja Targów Zielone Agro Show 2023

Zanim hodowcy bydła i producenci mleka rozpoczną sezon zielonkowy i wyjadą w pole, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych zaprasza na XIX edycję targów Zielone AGRO SHOW, największego pokazu maszyn zielonkowych w Polsce, niezbędnych w hodowli bydła. 

W trakcie tegorocznej wystawy prezentowane będą m.in. kosiarki, przetrząsacze, prasy zwijające, praso-owijarki, sieczkarnie polowe, siewniki, sadzarki, pielniki, ciągniki i przyczepy samozbierające. Jak co roku zaprezentuje się około 50 zestawów maszyn. Korzystając z wiedzy i pomocy wystawców rolnicy będą mogli zapoznać się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji, a także wydajnością maszyn.

Pierwsze Animal Show – pokazy zwierząt hodowlanych

W tym roku Zielone Agro Show wzbogacone będzie o nowe elementy, m.in.  Animal Show – pokazy i prezentacje zwierząt hodowlanych:

  • I Krajową Wystawę Bydła Białogrzbietego, 
  • I Regionalną Wystawę Bydła Mlecznego,
  • I Regionalną Wystawę Rodzimych Ras Koni. 

animal show 2023

Zwiedzający będą mogli zobaczyć krowy i jałowice rasy białogrzbiet z terenu całej Polski i rasy holsztyńsko-fryzyjskiej a także konie ras lokalnych z terenu województwa lubelskiego. Przewidziano też pokaz kóz rasy sandomierskiej.

Spośród grup zwierząt gospodarskich będą wyłaniane czempiony i wiceczempiony w kategoriach wiekowych i ras a najpiękniejsze zawalczą o tytuł Superczempiona. 

Dzieci hodowców mogą wziąć udział w konkursie Małego Hodowcy, w którym prezentować będą małe cieliczki białogrzbiete i holsztyńsko-fryzyjskie.

Program wystawy 

Jak zwykle rolnicy mogą liczyć na szeroką ofertę prezentowaną na stoiskach producentów sprzętu rolniczego, którzy specjalizują się w tworzeniu maszyn do produkcji pasz zielonych.

Pojawią się też firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, a także wytwórcy i dystrybutorzy folii rolniczych, elementów wyposażenia budynków inwentarskich oraz innych produktów wykorzystywanych w rolnictwie. 

program wystawy zielone agro show 2023

Kiedy i gdzie?

Wystawa odbędzie się na lotnisku w Ułężu (woj. lubelskie), 21 i 22 maja 2023 r. od 9-17.

Wstęp na wystawę oraz parkingi będą darmowe, a Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych przyznaje dopłatę do przyjazdu zorganizowanej grupy osób na wystawę.  Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)