StoryEditor

Czy ziemniaki się opłacają? Nasze webinarium już jutro!

W dzisiejszych realiach cenowych uprawa ziemniaka staje się coraz mniej opłacalna. Z  jednej strony rosną drastycznie nakłady, a z drugiej cena ziemniaka ani drgnie. Czy w ziemniaku stać nas na oszczędności w nawożeniu? Jakie są prognozy rynkowe?
12.03.2022., 08:03h

Bardzo chcielibyśmy się spotkać z Państwem osobiście, ale chłodny początek wiosny spowodował, że wiele prac polowych przesunie się w czasie, dlatego zdecydowaliśmy się wyjść Państwu naprzeciw i zmienić formułę naszego spotkania na online, dzięki czemu łatwiej będzie można wygenerować czas na spotkanie się nami i naszymi ekspertami podczas webinarium 24.03.2022 r. pt.: "Wysoki plon i jakość ziemniaków – droga do sukcesu, przy wysokich cenach nawozów i ograniczeniach związanych z Zielonym Ładem”. 

W obecnej rzeczywistości liczenie kosztów stało się chyba ważniejsze niż kiedykolwiek. Temu zagadnieniu m.in. chcemy się szczególnie przyjrzeć, pod kątem poprawy efektywności nawożenia przy wysokich cenach nawozów i ograniczeniach, jakie nakłada na nas Zielony Ład. Czy w uprawie ziemniaka stać nas na oszczędności w nawożeniu? Jak dobrze przygotować stanowisko – nie tylko na lekkich glebach, ale także na cięższych, aby poprawić efektywność pobierania składników pokarmowych? Czy nawozy naturalne mogą uzupełnić nawożenie mineralne

Między innymi na te tematy postaramy się odpowiedzieć podczas naszego webinarium 24.03.2022 r. Gościem specjalnym będzie niezależny doradca agrotechniczny z niemieckiej firmy doradczej N.U. Agrar – Max Erath specjalizujący się w uprawie ziemniaka, a także Pani dr hab. Renata Dobosz z IOR w Poznaniu.

Wspólnie z przedstawicielami rożnych segmentów rynku ziemniaka podczas debaty porozmawiamy o tym, jaka jaka jest sytuacja w kraju i Europie na rynku ziemniaka. Postaramy się ustalić jakie są najbliższe prognozy rynkowe oraz czy jest szansa na odbicie się ceny ziemniaka.

Zapraszamy serdecznie do zapisywania się na: www.ziemniaki.topagrar.pl.

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
11. grudzień 2023 10:24