StoryEditor

Obejrzyj relację z webinarium: Jak skutecznie chronić i nawozić ziemniaki?

Kolejne webinarium ziemniaczane za nami. Rozmawialiśmy o tym, jak planować ochronę ziemniaków bez mankozebu i zastanawialiśmy się czy tylko zaraza jest problemem oraz jak efektywnie nawadniać i nawozić dolistnie ziemniaki. Jeśli nie mogłeś być z nami na żywo, to nie szkodzi. Możesz obejrzeć relację z tego wydarzenia!
25.05.2021., 18:05h
20. maja br. odbyło się webinarium „Skuteczna ochrona, precyzyjne nawożenie dolistne i efektywne nawadnianie plantacji ziemniaka” organizowane przez top agrar Polska. Razem z ekspertami w tej dziedzinie, odpowiedzieliśmy na wiele ciekawych pytań, które być może zadajesz sobie podczas pobytu na swojej plantacji. 

Na temat wyzwań w obecnym sezonie na plantacjach ziemniaka mówił dr Jerzy Ossowski, który także podpowiedział, jak chronić ziemniaki, w kontekście zmieniających się wymogów w związku z Zielonym Ładem. Z kolei dr inż. Grzegorz Grochot z firmy Corteva opisał na bazie doświadczeń program zwalczania zarazy ziemniaka. Natomiast dr Cezary Trawczyński mówił o zabiegach, które wspierają rozwój bulwy, tak aby były dobrej jakości, a plon był wysoki. 

Jak zwykle, po każdym z wykładów posypała się seria pytań od uczestników oraz redaktorów. Pełne wiedzy i przydatnych porad webinaria ziemniaczane top agrar Polska to wspaniałe źródło praktycznych informacji dla plantatora ziemniaków. Jeśli masz plantację, koniecznie musisz obejrzeć nasze webinarium! 

Wystarczy się zarejestrować, aby mieć dostęp do pełnej wersji wideo spotkania, które odbyło się w naszym studio! 

Zarejestruj się tutaj! 


Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
25. luty 2024 13:19