StoryEditor

Francuski producent maszyn rolniczych pod sztandarem SKY Agriculture

Francuska grupa Burel, która posiadała trzy marki handlowe Sulky, Prolog i Sky, ogłosiła zakończenie procesu transformacji, który trwał 10 lat. Od teraz wszystkie maszyny rolnicze będą sprzedawane pod jednym sztandarem – SKY Agriculture. Celem tej zmiany jest dostosowanie się do nowych potrzeb rolniczych Europy i zwiększenie udziału w rynku eksportowym.
31.08.2023., 11:08h

Rekordowe wyniki i ambitne plany rozwoju

SKY Agriculture ma za sobą rekordowy rok finansowy 2022-2023, w którym osiągnęła skonsolidowany obrót w wysokości 85 milionów euro. Firma nie spoczywa na laurach i pracuje nad dalszym rozwojem swojej oferty i usług.- To, że wszystko idzie dobrze, nie oznacza, że nie można niczego zmienić. Nasza grupa jest stabilna i przez ostatnie lata osiągnęła doskonałe wyniki. Ale tempo zmian może być duże. Widzieliśmy to podczas koronawirusa, wojny w Ukrainie… Dlatego trzeba zachować ostrożność – powiedział David Guy, dyrektor zarządzający SKY Agriculture.

Innowacyjne urządzenia dla pozytywnego rolnictwa

SKY Agriculture chce być u boku przyszłych rolników, oferując szeroką gamę innowacyjnych urządzeń dostosowanych do nowych potrzeb rolniczych Europy. Firma stawia na precyzję, technologie, efektywność energetyczną i agronomię.


- Poprzez połączenie naszych trzech marek handlowych pod jednym sztandarem, pracujemy nad wspólnym celem – przygotować się na te zmiany już jutro, aby zapewnić bardziej efektywne wsparcie dla rolników w kierunku pozytywnego rolnictwa, które odpowiada ekologicznym i społecznym wyzwaniom – wyjaśnia Julien Burel, prezes grupy.

Nowa nazwa i nowe kolory

SKY Agriculture to nazwa, która ma być łatwiejsza do wymawiania poza Francją i ma zapewnić wydajność przez kolejne 20 lat. Firma opiera się na podstawach SULKY, ale patrzy w przyszłość. Zmiana nazwy wiąże się również ze zmianą kolorów maszyn rolniczych. Zamiast niebieskiego, zielonego i czerwonego koloru na polach uprawnych i gospodarstwach rolnych teraz wszystkie urządzenia marki będą pomalowane na szaro-grafitowy i „biały tytan”, które mają pasować do kolorów wszystkich traktorów.

- Wybierając te kolory, które są charakterystyczne dla zaawansowanych technologii, myśleliśmy również o rolniku, który może być dumny ze swojej przyczepy bez względu na kolor traktora – dodaje David Guy.

Mkh na podst. Sky Agriculture, Materiel Agricole
Fot: Sky Agriculture.com
Maria Khamiuk
Autor Artykułu:Maria Khamiukdziennikarz, współpracownik PWR Online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
02. marzec 2024 22:11