StoryEditor

Młody Mechanik na Medal – zgarnij nagrody dla siebie i swojej szkoły!

Właśnie rusza IX edycja konkursu Młody Mechanik na Medal, skierowanego do uczniów mechanizacji rolnictwa, którego celem jest promocja zawodu, a także rozwój umiejętności. Zostanie wyłoniony najlepszy uczeń mechanizacji rolnictwa w Polsce, który zgranie nagrody dla siebie i dla swojej szkoły! Sprawdź szczegóły konkursu!
03.04.2023., 14:04h
Konkurs Młody Mechanik na Medal to konkurs organizowany przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Konkurs jest ogólnopolski, a zatem uczestnicy mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na tle uczniów z innych szkół z całego kraju.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.mmnm.agroshow.pl

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie Młody Mechanik na Medal?

Aby wziąć udział w konkursie Młody Mechanik na Medal, uczeń musi zarejestrować się na powyższej stronie. Następnie wyznaczone są terminy, w których czasie należy rozwiązać trzy testy online. Pięciu najlepszych uczniów będzie miało okazję zmierzyć się w finale podczas wystawy AGRO SHOW 2023.
Pierwszy test aktywy będzie już 30 kwietnia 2023 roku.

Co czeka na zwycięzców?

Na zwycięzców konkursu Młody Mechanik na Medal czekają następujące nagrody:
  • udział w międzynarodowym konkursie umiejętności zawodowych WorldSkills 2024 w Lyonie (Francja) - https://worldskills2024.com/
  • nagrody pieniężne.
Nagrodzone zostaną także szkoły: nagrody w wysokości 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł, a także nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do konkursu, nagrodą w wysokości 1000 zł.
Regulamin konkursu: http://mmnm.agroshow.pl/6/regulamin

fot. mmnm.agroshow.pl
Patrycja Bernat
Autor Artykułu:Patrycja Bernat Redaktorka portalu topagrar.pl, specjalistka ds. rynku nawozów i uprawy roślin
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
10. grudzień 2023 20:30