StoryEditor

Ciągnik za nawóz z Grupy Azoty

Któż by nie chciał wygrać w loterii? Ale jak mówi stary dowcip: Facet modli się do Boga: – Panie Boże spraw żebym wygrał w Lotto. Mija dłuższy czas i nic, gość nie wygrywa. Modli się więc dalej i modli i nic. W końcu narzeka
– Panie Boże modlę się już tyle lat, nie grzeszę, a Ty nic. Na to odzywa się głos z jasnego nieba: – Daj mi szansę i w końcu zagraj! Tak trzeba w końcu zagrać i dać losowi szansę. W końcu szansa na wygranie w wielu konkursach produktowych, jest większa niż trafić szóstkę w Lotto.
12.06.2020., 11:06h
Tak też było w loterii Grupy Azoty o nazwie „Dbamy o polską ziemię”. Trwała ona od 3 lutego do 26 kwietnia 2020 r. Aby wziąć w niej udział wystarczyło kupić dowolny nawóz z oferty Grupy Azoty za minimum 1000 zł brutto i wysłać zgłoszenie SMS-em lub zarejestrować się na dedykowanej stronie internetowej. Główną nagrodą w III Loterii konsumenckiej Grupy Azoty był ciągnik New Holland T4.75S. Poza tym można było co tydzień wygrać jedną z 240 losowanych nagród finansowych w wysokości 1000 zł (po 20 w każdym tygodniu trwania loterii).

Losowanie nagrody głównej odbyło się 28 kwietnia  2020 r. Ciągnik trafił do Wiesława Kawałki z powiatu zamojskiego (woj. lubelskie). Gospodaruje on na 7,5 ha, gdzie uprawia przede wszystkim rzepak i pszenicę oraz owoce miękkie, w tym maliny. Traktor zastąpi w jego gospodarstwie Ursusa C360. Rolnik kupił w autoryzowanym punkcie sprzedaży nawozów Grupy Azoty, przedsiębiorstwie Teamagro z Zamościa nawóz RSM.

– Bardzo się cieszę z wygranej, nowy ciągnik się przyda, bo stary Ursus ma już swoje lata. Od lat kupuję nawozy Grupy Azoty, jestem za tym, żeby kupować polskie produkty. Jeżeli rolnicy chcą, aby Polacy kupowali polską żywność, to sami też powinni wspierać krajowych producentów – powiedział Wiesław Kawałko.

- Gratuluję zwycięzcy nagrody głównej i wszystkim laureatom, którym nagrody finansowe są sukcesywnie przekazywane przez naszych przedstawicieli terenowych. Pomimo bardzo trudnego okresu pandemii klienci zgłosili niemal 25 tysięcy dowodów zakupu nawozów. To o ponad 50% więcej niż w zeszłym roku. Grupa Azotów jest sprawdzonym partnerem polskich rolników i cieszymy się, że wybierają oni krajowe nawozy, których najwyższą jakość gwarantujemy – powiedział prezes dr Wojciech Wardacki.
tcz
Tomasz Czubiński
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie ochrony, uprawy i nawożenia roślin

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
07. grudzień 2023 17:01