StoryEditor

Rosną zagrożenia w uprawie zbóż – jak im zaradzić? Weź udział w webinarium!

Jak nie susza, to plaga szkodników! Jak nie szkodniki, to choroby! Gdy poradzimy sobie z chorobami, to grad, deszcz i wiatr położą plantację! Jak sobie z tym radzić? Sposobem mogą być nowe odmiany, odporne na pojawiające się co rusz czynniki stresowe. Jednak odmiana powinna być wysiana z odpowiednio przygotowanego materiału siewnego.
05.06.2020., 13:06h

Już na kilkanaście dni, 16 czerwca 2020 r. o godz. 17.00 zapraszamy Państwa do wysłuchania i aktywnego udziału w dyskusji na temat roli nasiennictwa i hodowli roślin.

Webinarium pt. ROSNĄ ZAGROŻENIA W UPRAWIE ZBÓŻ – JAK IM ZARADZIĆ? organizujemy wspólnie z COBORU, DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o., Top Farms Agro, PETKUS Technologie GmbH i firmą Syngenta oraz Horsh.

Tematem przewodnim webinarium jest wykorzystanie potencjału hodowli i nasiennictwa, ochrony roślin oraz nowoczesnych technologii w budowaniu fundamentu plonu w obliczu rosnących zagrożeń ze strony zmian klimatu i ograniczonej dostępności substancji aktywnych środków ochrony roślin. Uczestnicy omówią zagadnienia, a słuchacze będą mieli możliwość zadawania pytań.

Zapisy już się rozpoczęły. Wystarczy kliknąć link do formularza i zgłosić chęć udziału. Zapraszamy!

Tomasz Czubiński
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński

redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie ochrony, uprawy i nawożenia roślin

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. luty 2024 00:31