StoryEditor

Drugi dzień na targach Agro Show 2018! [FOTO]

Piękna pogoda w Bednarach k. Poznania przywitała wszystkich, którzy zdecydowali się w piątek już rankiem przyjechać na jubileuszową XX. edycję targów Agro Show. Wystawcy nie próżnują, zwiedzający mają co robić i oglądać. I na naszym stoisku również wiele się dzieje!
21.09.2018., 11:09h
Każdy, kto jest na targach Agro Show 2018 powinien odwiedzić stoisko „top agrar Polska” nr 408 w sektorze C!

Dzisiaj mamy specjalną atrakcję dla młodzieży szkolnej i studentów. Redaktor Janek Beba i Magdalena Urbaniak, czyli Magda Tractormania, między godziną 11:00 a 13:00 poprowadzą dla nich specjalny Wielobój rolniczy.

Dla wszystkich naszych Prenumeratorów będzie także dodatkowa atrakcja - bar „top agrar Polska”, gdzie będzie można spróbować niezwykłych trunków.

Wszystko to, co będzie się działo na naszym stoisku będziecie mogli zobaczyć na bieżąco na naszym portalu www.topagrar.pl i na naszych profilach społecznościowych na Facebooku i Twitterze.

Będziemy także obecni na terenie całych targów. Wypatrujcie naszych redaktorów z działu online, którzy będą nagrywać i publikować na naszym Facebooku Wasze pozdrowienia dla rodziny, znajomych czy przyjaciół.

Mamy też kilka niespodzianek w zanadrzu, dlatego zapraszamy Was serdecznie na nasze stoisko nr 408 w sektorze C.

W tym roku wystawa potrwa od czwartku 20 września do niedzieli 23 września. Nie brakuje na niej także stoiska „top agrar Polska”.
Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
18. maj 2024 13:12