Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Kolejne Zielone Agro Show!

25.05.2018

Drukuj

Kolejne Zielone Agro Show!

Artykuł dostępny

Zielone Agro Show 2018 są pierwszą w Polsce wystawą adresowaną specjalnie do hodowców bydła mlecznego i producentów mleka. Odwiedzający ją rolnicy będą mieli okazję by m.in. skorzystać z wiedzy i pomocy firm z branży, zapoznać się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn i urządzeń rolniczych polskich i zagranicznych marek. W czasie dwóch dni wystawy, rolnicy będą mogli spotkać się ze specjalistami i fachowcami w dziedzinie maszyn służących do uprawy roślin z przeznaczeniem na zielonkę, wymienić się doświadczeniami oraz podjąć ewentualną współpracę.
 
Największym zainteresowaniem rolników cieszą się pokazy maszyn podczas pracy, dlatego i tym razem nie zabraknie ich na wystawie. W czasie tego wydarzenia, prezentowany będzie cały proces uprawy roślin z przeznaczeniem na zielonkę, od zasiewu przez koszenie aż po zbiór i transport skoszonego materiału. Oprócz tego, na polach pokazowych będą prezentowane m.in. kosiarki, owijarki, praso-owijarki, prasy zwijające, przyczepy zbierające oraz sieczkarnie. Pokazy są zaplanowane na oba dni trwania wystawy.
 
Warto wspomnieć o poprzedniej edycji, na której swoją ofertę oprócz firm z branży maszyn rolniczych, zaprezentowały również firmy nasienne, producenci nawozów, pasz, elementów wyposażenia budynków inwentarskich, folii rolniczych i wielu innych produktów. Całą wystawę zgromadzoną na powierzchni 15.000 m2 w ciągu dwóch dni odwiedziło prawie 35 tysięcy osób.
 
Ekspozycję na terenie Moto Parku w Ułężu będzie można zwiedzać w godzinach 9.00-17.00 w dniach 26 i 27 maja. Dla odwiedzających wystawę zapewniony jest bezpłatny wstęp, parking i katalog wystawy, a także dofinansowanie przyjazdów grupowych organizowanych przez ośrodki doradztwa rolniczego, urzędy gmin, mleczarnie, izby rolnicze oraz szkoły.
 
mm
źródło: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych
foto: agroshow.eu

r e k l a m a

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek świń: Ile jeszcze można wytrzymać?

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii