Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Kolejne Zielone Agro Show!

Obrazek

Już jutro rozpocznie się kolejna edycja Zielonego Agro Show w Ułężu (woj. lubelskie). Jest to jedyna wystawa, która w całości będzie poświęcona tematyce efektywnego pozyskiwania pasz zielonych dla bydła.

25 maja 2018, 15:24
Zielone Agro Show 2018 są pierwszą w Polsce wystawą adresowaną specjalnie do hodowców bydła mlecznego i producentów mleka. Odwiedzający ją rolnicy będą mieli okazję by m.in. skorzystać z wiedzy i pomocy firm z branży, zapoznać się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji oraz wydajnością maszyn i urządzeń rolniczych polskich i zagranicznych marek. W czasie dwóch dni wystawy, rolnicy będą mogli spotkać się ze specjalistami i fachowcami w dziedzinie maszyn służących do uprawy roślin z przeznaczeniem na zielonkę, wymienić się doświadczeniami oraz podjąć ewentualną współpracę.
 
Największym zainteresowaniem rolników cieszą się pokazy maszyn podczas pracy, dlatego i tym razem nie zabraknie ich na wystawie. W czasie tego wydarzenia, prezentowany będzie cały proces uprawy roślin z przeznaczeniem na zielonkę, od zasiewu przez koszenie aż po zbiór i transport skoszonego materiału. Oprócz tego, na polach pokazowych będą prezentowane m.in. kosiarki, owijarki, praso-owijarki, prasy zwijające, przyczepy zbierające oraz sieczkarnie. Pokazy są zaplanowane na oba dni trwania wystawy.
 
Warto wspomnieć o poprzedniej edycji, na której swoją ofertę oprócz firm z branży maszyn rolniczych, zaprezentowały również firmy nasienne, producenci nawozów, pasz, elementów wyposażenia budynków inwentarskich, folii rolniczych i wielu innych produktów. Całą wystawę zgromadzoną na powierzchni 15.000 m2 w ciągu dwóch dni odwiedziło prawie 35 tysięcy osób.
 
Ekspozycję na terenie Moto Parku w Ułężu będzie można zwiedzać w godzinach 9.00-17.00 w dniach 26 i 27 maja. Dla odwiedzających wystawę zapewniony jest bezpłatny wstęp, parking i katalog wystawy, a także dofinansowanie przyjazdów grupowych organizowanych przez ośrodki doradztwa rolniczego, urzędy gmin, mleczarnie, izby rolnicze oraz szkoły.
 
mm
źródło: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych
foto: agroshow.eu


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)