Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Wielkopolska: Tysiące gospodarstw bez prądu

Obrazek

Na skutek silnych nawałnic, ponad trzy tysiące mieszkańców z województwa wielkopolskiego zostało pozbawionych prądu - poinformowało radiopoznan.fm.

24 września 2018, 09:05
Najgorsza sytuacja jest w okolicach Leszna. - W rejonie leszczyńskim i wrzesińskim mamy kilkuset odbiorców pozbawionych prądu. Nasze brygady będą się starały, jak najszybciej to napięcie do wszystkich odbiorców przywrócić - zapewnił Mateusz Gościniak z Enea Operator.

O wiele gorzej jest na terenie obsługiwanym przez spółkę Energa. Pozbawieni prądu są mieszkańcy okolic Kalisza: gminy Żelazków i Blizanów. Awarie odnotowano także w regionie Koła i Konina. Bez prądu są tam między innymi: miasto Koło oraz gminy: Babiak, Skulsk i Ślesin. Zasilania nie mają również mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego.

Większość awarii ma być usunięta jeszcze dziś.

oprac. mm, źródło: radiopoznan.fm
fot: poglądowe 


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)