StoryEditor

Ciągniki Farmtrac w dobrej cenie

Ciągnik z ładowaczem czołowym jest niezastąpiony niemal w każdym gospodarstwie. Sprawdziliśmy ile trzeba zapłacić za traktory Farmtrac z takim wyposażeniem.
29.10.2018., 17:10h
Planujący zakup nowego ciągnika z ładowaczem czołowym może zapoznać się z ofertą firmy Farmtrac. Już za niespełna 115 tys. zł netto można kupić model 675 DTN, wyposażony w ładowacz czołowy marki Metal-Fach. Ciągnik napędzany jest 4-cylindrowym silnikiem marki Perkins, który rozwija moc 75 KM i spełnia normy emisji spalin Tier IIIB. W układzie przeniesienia napędu znajdziemy przekładnię Carraro. Skrzynia przekładniowa jest wyposażona w reduktor i oferuje 12 biegów w obu kierunkach. Rewers jest mechaniczny. Podnośnik hydrauliczny charakteryzuje się udźwigiem 2,4 tony i jest sterowany mechanicznie. Układ hydrauliczny zasilany jest pompą zębatą o wydatku 35 l/min.

Większy model, Farmtrac 690 DTN, również z ładowaczem kupimy już od około 128 tys. zł netto. Pod maską ciągnika pracuje 4-cylindorwy Perkins o mocy niespełna 90 KM. Moment obrotowy jaki generuje jednostka napędowa wynosi 370 Nm i jest osiągany przy 1400 obr./min. Układ przeniesienia napędu jest identyczny jak w modelu 675 DTN.

Za największego przedstawiciela rodziny Farmtrac, wyposażonego w ładowacz Metal-Fach o udźwigu 1,6 tony trzeba zapłacić około 160 tys. zł netto. ...
Pozostało 38% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Pawel Twardowski
Autor Artykułu:Pawel Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
02. marzec 2024 12:26