StoryEditor

Rekordowa sprzedaż Vogelsang

Vogelsang GmbH & Co. KG odnotowuje roczną sprzedaż na poziomie 202 milionów euro w roku 2023.
26.05.2024., 09:16h

Oznacza to, że sprzedaż wzrosła o około 17 procent w porównaniu z rokiem poprzednim, głównie za sprawą obszarów biznesowych związanych z technologią rolniczą, biogazem, ściekami i technologią ruchu drogowego. 

Zobacz także: Alima Bis pokazała pierwszy polski samojezdny wóz paszowy (FILM)

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po raz kolejny znacznie przekroczyliśmy nasze oczekiwania sprzedażowe w 2023 roku i możemy zanotować tak rekordowy rok – mówi Harald Vogelsang, dyrektor zarządzający Vogelsang GmbH and Co. KG.

I dodaje: – Dzięki naszemu szerokiemu portfolio produktów i naszej międzynarodowej orientacji jesteśmy odporni na kryzysy nawet w dynamicznych czasach. Dlatego wraz z naszymi zaangażowanymi pracownikami z mocą świętujemy 95. rocznicę założenia firmy.

image

Ursus C-325: premiera nowego ciągnika jeszcze tego lata!

Nowe produkty w portfolio Vogelsang

Dzięki nowym i zmodyfikowanym produktom, tj. rampa BlackBird o szerokości roboczej 30 m i wysięgnik wleczony SwingMax5 Slide o szerokości roboczej 24 m w sektorze rolniczym, a także nowa generacja podajników substancji stałych PreMix w segmencie biogazu, Vogelsang odpowiedziała na duże zapotrzebowanie rynku na innowacyjne i "szyte na miarę" rozwiązania.

Czytaj więcej na profitechnika.pl

Jan Józefowicz
Autor Artykułu:Jan Józefowicz Ekspert z zakresu maszyn rolniczych, wieloletni redaktor czasopism dla rolników, w tym top agrar Polska i Profi Profesjonalna Technika Rolnicza
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. czerwiec 2024 21:41