Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Ciągniki>

Agroranking - oceń swój używany ciągnik rolniczy i zobacz jak wypadł na tle innych traktorów!

Obrazek

Nie jest łatwo dobrze kupić ciągnik z drugiej ręki. Choć rolnicy zawsze mają swoje preferencje odnośnie do marki, modelu czy serii z konkretnym wyposażeniem, by najlepiej nadawał się do pracy w gospodarstwie, to i tak w podjęciu decyzji bezcenna jest opinia innego użytkownika danego modelu. Temu właśnie służy projekt "Agroranking", który uruchamiamy specjalnie dla naszych Czytelników.

Jan BebaBartłomiej Czekała21 maja 2023, 10:12

Czytelnicy top agrar Polska i topagrar.pl doskonale pamiętają projekt NBOR, czyli Niezależnego Badania Opinii Rolników, który realizowaliśmy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu. W ramach projektu rolnicy mogli oceniać swoje używane ciągniki i maszyny rolnicze, a my publikowaliśmy na naszych łamach te wyniki i zestawienia.

Teraz to niezależne badanie opinii rolników o ciągnikach, kombajnach i maszynach rolniczych wraca w ramach projektu "Agroranking", który także realizujemy we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu.

Zaczynamy od oceny używanych ciągników rolniczych. W naszej ankiecie w 7 prostych krokach możecie ocenić wszystkie parametry Waszych ciągników:

KROK 1: Pytanie wstępne - przekazanie podstawowych informacji o gospodarstwie i użytkowniku ciągnika

KROK 2: Marka i model ciągnika (wskazanie konkretnej marki i modelu ciągnika) - należy wybrać spośród najpopularniejszych dostępnych marek i modeli, w przypadku braku konkretnej marki lub modelu dane należy uzupełnić ręcznie

KROK 3: Kabina - w tej sekcji oceniamy kabinę i aspekty z nią związane

KROK 4: Obsługa i użytkownie - tu wystawiamy ocenę za codzienną pracę ze sprzętem oraz wygodę jego użytkowania

KROK 5: Parametry eksploatacyjne - na tym etapie pod lupę bierzemy trwałość i jakość wykonania poszczególnych aspektów związanych z użytkowaniem i eksploatacją ciągnika

KROK 6: Niezawodność - oceniamy niezawodność poszczególnych systemów ciągnika

KROK 7: Kryteria nie jakościowe - tu podsumowujemy cechy które nie są bezpośrednio związane z jakością wykonania, ale są bardzo istotne przy zakupie ciągnika.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety!

Poniżej filmowa instrukcja wypełniania naszej ankiety.WYPEŁNIJ ANKIETĘ - OCEŃ SWÓJ TRAKTOR!

Poniżej kilka artykułów z poprzednich edycji projektu Niezależne Badanie Opinii Rolników:

Ranking NBOR: zmiany na szczycie. Jak rolnicy ocenili używane traktory?
Zimowy raport z funkcjonowania projektu NBOR
Opinie rolników z NBOR: Ładowarka teleskopowa Dieci
Opinie rolników z NBOR: Ładowarka teleskopowa JCB

NBOR: kosiarki dyskowe w ocenie rolników

Jan Beba
Bartłomiej Czekała
Marcin WaleńskiPicture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)