StoryEditor

Pytania i odpowiedzi

Kliknij na wybrane pytanie aby zobaczyć odpowiedź.

Treści top agrar Premium to:


– pełne wersje artykułów z wydania papierowego publikowane na topagrar.pl

– specjalistyczne artykuły naszych ekspertów

– inspirujące reportaże z gospodarstw

– dostęp do wszystkich notowań rynkowych (zboża, mleko, żywiec wołowy i wieprzowy, drób, jaja, warzywa)

– zawsze najnowsze informacje rynkowe i komentarze ekspertów,

– porady prawne naszych ekspertów i prawników,

– testy ciągników i maszyn rolniczych (newsy, galerie zdjęć i filmy)

Dlaczego warto? Bo chodzi o jakość, rzetelność i szybkość otrzymywanych informacji.

Chcemy, żeby nasz portal był inny niż te, które znacie. Aby zawierał treści, które są rzetelne, obiektywne i przede wszystkim takie, które są rzeczywistym wsparciem w Waszej codziennej pracy, pozwalając podejmować najlepsze decyzje. Naszą ambicją jest prowadzenie serwisu zawierającego wyłącznie najlepsze jakościowo i obiektywne materiały redakcyjne.

Chcemy, aby nasz serwis był przyjazny dla użytkowników.

Wiarygodność, rzetelność i jakość informacji branżowych zawsze były dla nas nadrzędnymi wartościami.

Nasza oferta jest skrojona właśnie dla Ciebie! Codziennie możesz sprawdzać aktualne notowania cen, newsy, porady i ciekawostki. Zawsze jesteś na bieżąco!

Kup dostęp do treści top agrar Premium - to się opłaca!


Wszystkie treści Strefy Premium są darmowe dla prenumeratorów top agrar Polska

Jeśli jesteś prenumeratorem wystarczy, że się zalogujesz - wszystkie treści Strefy Premium zostaną automatycznie odblokowane. 

Jeśli jeszcze nie jesteś prenumeratorem masz dwie opcje:
- możesz wykupić Prenumeratę Cyfrową
- możesz wykupić Prenumeratę Drukowaną (dostęp online dostaniesz w pakiecie)

Dostęp możesz wykupic klikając w przycisk subskrybuj w zamkniętym artykule lub przechodząc bezpośrednio na stronę: topagrar.pl/prenumerata

 

Numer klienta jest drukowany na każdej fakturze w górnym rogu oraz na etykiecie adresowej.

image
FOTO:

Do każdej zakupionej prenumeraty można dokupić specjalne dodatki tematyczne skupione na konkretnym zagadnieniu. Należą do nich tytuły:
- top świnie
- top bydło
- top agroszef
Szczegółowe informacje o każdym z tytułów wraz z możliwością przeczytania fragmentów można znaleźć na TEJ STRONIE poruszając się po zaznaczonym menu:

image
FOTO:

topagrar.pl udostępnia wersje elektroniczne swoich publikacji wyłącznie online, po zalogowaniu się na konto klienta topagrar.pl.

Jeśli po wprowadzeniu poprawnego kodu SMS widzisz komunikat o błędzie wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacje o tym, który artykuł chciałeś zakupić, wraz z otrzymanym kodem sms.

Jeżeli Twoja płatność nie powiedzie się zostanie wysłany do Ciebie e-mail z linkiem do ponowienia, lub zmiany płatności.

Wszystkie zamówienia realizujemy w dniach roboczych od poniedziałku do piątku. Każde nowe zamówienie wysyłamy tego samego dnia roboczego, lub najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

 

 

Dostęp do zakupionych treści – zarówno artykułów, jak i prenumeraty elektronicznej udzielany jest automatycznie na podstawie potwierdzenia płatności w naszym systemie. Jeśli mimo potwierdzenia płatności Twój dostęp nie został przyznany, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

 

Na czas trwania Twojej prenumeraty otrzymujesz dostęp do wszystkich e-wydań top agrar Polska opublikowanych na topagrar.pl

Kupując prenumeratę dołączasz do klubu prenumeratora, dzięki któremu możesz czytać za darmo treści top agrar Premium na topagrar.pl. Możesz również korzystać ze zniżek na seminaria i kursy które organizujemy, a także skorzystać z rabatów na agrarsklep.pl oraz paliwo na stacjach Orlen.

Więcej na stronie topagrar.pl/prenumerata

Z Działem Obsługi Czytelnika możesz się skontaktować dzwoniąc na numer: 61 869 06 90, lub pisząc e-maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

21. czerwiec 2024 20:02