StoryEditor

Pytania i odpowiedzi

Kliknij na wybrane pytanie aby zobaczyć odpowiedź.

1. Wchodzimy na topagrar.pl
2. Klikamy w „Mój top agrar” i logujemy się. 
3. Po zalogowaniu przechodzimy do „listy e-wydań”, lub klikamy „mój top agrar” -> „e-wydania”
4. Wybieramy sposób, w jaki chcemy czytać magazyn: - „Czytaj” - wydanie PDF z podlinkowanymi artykułami 
- „Czytaj artykuły” – spis wszystkich artykułów z tego wydania. 

5. W przypadku, gdy posiadamy już prenumeratę i po zalogowaniu nie mamy dostępu do treści przechodzimy do zakładki „Moja prenumerata”. Wpisujemy nasz numer klienta (możemy go znaleźć na fakturze) i klikamy przycisk „Zapisz”. Po krótkiej weryfikacji dostęp zostanie przyznany. 

6. W przypadku, gdy nie posiadamy prenumeraty i: 
- mamy konto „Mój topagrar” kupujemy prenumeratę na prenumeruj.topagrar.pl i podajemy adres e-mail swojego konta – dostęp zostanie automatycznie przyznany po zamówieniu
- nie mamy konta „Mój topagrar” to wykupujemy prenumeratę na prenumeruj.topagrar.pl dostęp do wszystkich treści będzie założony na adres e-mail podany w zamówieniu. 

W przypadku wypełnienia tych wszystkich kroków i brakiem możliwości czytania wykupionych treści prosimy o kontakt e-mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefoniczny pod numerem 61 8 690 690.  

Treści top agrar + na topagrar.pl to:
– pełne wersje artykułów z wydania papierowego publikowane na topagrar.pl

– najciekawsze newsy branżowe z kraju i ze świata

– dostęp do wszystkich notowań rynkowych (zboża, mleko, żywiec wołowy i wieprzowy, drób, jaja, warzywa)

– zawsze najnowsze informacje rynkowe i komentarze ekspertów,

– porady prawne naszych ekspertów i prawników,

– testy ciągników i maszyn rolniczych (newsy, galerie zdjęć i filmy)

Dlaczego warto? Bo chodzi o jakość, rzetelność i szybkość otrzymywanych informacji.

Chcemy, żeby nasz portal był inny niż te, które znacie. Aby zawierał treści, które są rzetelne, obiektywne i przede wszystkim takie, które są rzeczywistym wsparciem w Waszej codziennej pracy, pozwalając podejmować najlepsze decyzje. Naszą ambicją jest prowadzenie serwisu zawierającego wyłącznie najlepsze jakościowo i obiektywne materiały redakcyjne.

Chcemy, aby nasz serwis był przyjazny dla użytkowników.

Wiarygodność, rzetelność i jakość informacji branżowych zawsze były dla nas nadrzędnymi wartościami.

Nasza oferta jest skrojona właśnie dla Ciebie! Codziennie możesz sprawdzać aktualne notowania cen, newsy, porady i ciekawostki. Zawsze jesteś na bieżąco!

Kup dostęp do treści top agrar plus - to się opłaca!

Wszystkie treści plus są darmowe dla prenumeratorów top agrar Polska

Jeśli jesteś prenumeratorem wystarczy, że się zalogujesz - wszystkie treści plus zostaną automatycznie odblokowane. 

Jeśli jeszcze nie jesteś prenumeratorem masz dwie opcje:
- możesz wykupić pojedynczy artykuł 
- możesz wykupić prenumeratę miesięczną gdzie treści plus są odblokowane

Powyższe opcje należy wybrać w oknie pod zamkniętym artykułem:

image
FOTO:

 

Numer klienta jest drukowany na każdej fakturze w górnym rogu oraz na etykiecie adresowej.

image
FOTO:

Do każdej zakupionej prenumeraty można dokupić specjalne dodatki tematyczne skupione na konkretnym zagadnieniu. Należą do nich tytuły:
- top świnie
- top bydło
- top agroszef
Szczegółowe informacje o każdym z tytułów wraz z możliwością przeczytania fragmentów można znaleźć na TEJ STRONIE poruszając się po zaznaczonym menu:

image
FOTO:

topagrar.pl udostępnia wersje elektroniczne swoich publikacji wyłącznie online, po zalogowaniu się na konto klienta topagrar.pl.

Jeśli po wprowadzeniu poprawnego kodu SMS widzisz komunikat o błędzie wyślij na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacje o tym, który artykuł chciałeś zakupić, wraz z otrzymanym kodem sms.

Jeżeli Twoja płatność nie powiedzie się zostanie wysłany do Ciebie e-mail z linkiem do ponowienia, lub zmiany płatności.

Wszystkie zamówienia realizujemy w dniach roboczych od poniedziałku do piątku. Każde nowe zamówienie wysyłamy tego samego dnia roboczego, lub najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

 

 

Dostęp do zakupionych treści – zarówno artykułów, jak i prenumeraty elektronicznej udzielany jest automatycznie na podstawie potwierdzenia płatności w naszym systemie. Jeśli mimo potwierdzenia płatności Twój dostęp nie został przyznany, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

 

Zamawiając prenumeratę od konkretnego numeru będziesz miał dostęp do wydań od tego numeru. Zakupienie wcześniejszych wydań będzie możliwe tylko kontaktując się z Działem Obsługi Klienta.

Kupując prenumeratę dołączasz do klubu prenumeratora dzięki któremu możesz czytać za darmo treści top agrar plus na topagrar.pl. Możesz również korzystać ze zniżek na seminaria i kursy które organizujemy, a także skorzystać z rabatów na agrarsklep.pl oraz paliwo na stacjach Orlen.
Więcej informacji znajdziesz na korzysci.topagrar.pl

Z Działem Obsługi Czytelnika możesz się skontaktować dzwoniąc na numer: 61 869 06 90, lub pisząc e-maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

02. grudzień 2023 19:01